Michaela Kratochvílová

Držitelka licence: APUL C

Míšo, proč jezdíš na Akademii APUL?

Jezdím sem, protože je tady výborná parta a hodně se toho tady dá naučit. Vyhovuje mi poklidné tempo, přátelská atmosféra a strašně se mi líbí různorodost. Sama si můžu vybrat workshopy podle toho, na čem chci pracovat, kde cítím, že je prostor pro zdokonalení. Líbí se mi, že dostanu zpětnou vazbu na své lyžování a to mě posouvá stále dopředu.

Který workshop se Ti líbil?

"Haha, musím říct, že to je videoanalýza, i když se občas na videu nerada pozoruju. To ale asi všichni, jak jsme se tak bavili s ostatními. Hodně se mi líbil workshop "Cool and steep", protože černá sjezdovka toho spoustu odkryje a je super si na ní vyzkoušet různé techniky. Synchro lyžování mi zas dalo nové nápady do výuky. Celkově je tu toho zajímavého moc a vždycky si vyberu, na co mám chuť a co mě zrovna baví."

Proč jezdíš zrovna s Apulem?

"Je to pro mě značka, kterou mám spojenou s kvalitou. Apulu věřím, mám s ním delší dobu zkušenosti. Vím, že se mi tady dostane dobré analýzy, což je pro mě hodně důležité. Vím, že to potřebuju a když vyrazím do Söldenu, tak to taky mít budu. A celkověmi vyhovuje i organizační zajištění."