Staň se členem APUL a získej řadu výhod

Vedle široké nabídky kurzů nabízí APUL pro členy i další výhody ve spolupráci se svými partnery. Veškeré nabízené výhody jsou členům k dispozici za členský poplatek 400 Kč ročně s příplatkem 200 Kč za ISIA známku.

Vše o podmínkách členství a platbě členských příspěvků najdete zde

VÝHODY PRO ČLENY APUL

Slevy na materiál

ROSSIGNOL, LANGE, DYNASTAR, LOOK – sleva na osobní nákupy v prodejnách celoročně  a předobjednávky nových modelů na další sezónu vždy na jaře

PIEPS – objednávky lavinového vybavení se slevou se realizují v průběhu celé sezóny

SCOTT – sleva na osobní nákupy v prodejnách  a v eshopu SCOTT

HUSKY – nabídky outdoorového oblečení a vybavení na léto

SCARPA  – sleva na osobní nákupy v prodejnách celoročně  a předobjednávky nových modelů na další sezónu vždy na jaře

SWIX - potřeby pro servis lyží a snowboardů - nákupy během zimní sezóny

NANDEJ – slevy na nákup lyžařských a slunečních brýlí

Konkrétní nabídky partnerů pro členy najdete v členské sekci webu zde 

Předplatné SNOW

Časopis SNOW je nejvýznamnějším českým periodikem zabývajícím se problematikou zimních sportů. Každý člen APUL s platnou známkou obdrží zdarma poštou všech 7 čísel ročního vydání (vychází v období říjen-březen).

V každém čísle časopisu SNOW naleznete dvoustránku APUL News s nejnovějšími informacemi o tom co se v naší asociaci událo a co pro své členy připravujeme.

 Jednotlivá čísla APUL NEWS najdete zde  

Slevy na skipasy a služby

SLEVY NA SKIPASY – žádejte v alpských zemích i ve světě po předložení průkazu APUL s platnou známkou. Výhodou pro slevu je vlastnictví ISIA známky. Slevy nejsou jednotné, obvyklý bývá Jugendtarif. Kompletní seznam středisek a slev na celém světě není pochopitelně možno získat, je třeba to vyzkoušet :-)

Akce pro členy

PODZIMNÍ AKADEMIE APUL – pořádáme pravidelně na ledovci (Sölden/Kaprun). Workshopy na sněhu, zdokonalovací lyžování s lektory APUL, videoanalýza, společné večery s promítáním, diskuse, novinky ze světa lyžování

MISTROVSTVÍ ČR učitelů lyžování, snowboardingu a telemarku – nejvýznamnější sportovní a společenská událost sezóny pro instruktory. Pořádáme každý rok v březnu v jiném lyžařském středisku. Účastní se ho pravidelně až 150 závodníků, majitelé členských lyžařských škol a partneři APUL. Nejprestižnější cenou je putovní pohár pro nejlepší lyžařskou školu dané sezóny.

VYSTAVOVÁNÍ DUPLIKÁTŮ, POTVRZENÍ

Vystavení duplikátů ztracených licencí a členských průkazů je zpoplatněno částkou 100 Kč.

Vystavení podkladů pro uznání vzdělání v zahraničí - potvrzení o vzdělání v cizím jazyce, učební plány a pod. - pro členy APUL s platnou známkou zdarma, pro ostatní 500Kč/ks.

 STAŽENÍ DOKUMENTŮ PRO ČLENY 

Fanshop

Neváhejte a objednávejte si originální trička či mikiny s moderním designem z dílny APUL! #bestwinteroffice
Na Fanshopu můžete objednat také metodické materiály. Pro členy APUL s výraznou slevou! 

Vybírejte zde