O nás - APUL - Asociace profesionálních učitelů lyžování a snowboardingu
O nás

Slovo prezidenta

Vážení kolegové,

Kdybych měl v krátkosti shrnout to, co je pro APUL charakteristické, zdůraznil bych zejména tři věci:

Tradice

Jsme na trhu od roku 1992, ale tím rozhodně nechceme říci, že už nás nic nepřekvapí a že budeme dělat vzdělávání tak, jak jsme byli zvyklí. Naopak je naprosto zásadní sledovat aktuální trendy a neustále se vyvíjet. Zejména díky našim lektorům, kteří pracují  v mnoha zemích světa, dostáváme stále nové impulsy a do APUL se jedinečným způsobem dostává moderní know-how.

Velikost

Sdružujeme okolo 30 lyžařských škola a tisíce učitelů sportů na sněhu, ročně vyškolíme přes 700 osob. To nám umožňuje realizovat ambiciózní projekty, které zase zpětně posilují náš vzdělávací potenciál. Bereme naši činnost jako závazek vůči školám a učitelům a jsme schopni jim nabízet to nejlepší vzdělání a servis.

Funkčnost

Zcela zásadním faktem je, že APUL si založily a provozují samy lyžařské školy a učitelé – tedy dochází u nás k neustálému dialogu co je v oblasti vzdělání třeba, jaké jsou nové trendy a jak na to rychle a adekvátně zareagovat. To je obrovský samosvorný prvek, který vytváří vysokou funkčnost celého vzdělávacího systému, který navíc u většiny akreditovaných zařízení v ČR nenajdete.

Zkrátka – pokud uvažujete o vzdělání a práci na horách, jste jednoznačně na správném místě!

Libor Knot

Náš příběh

Asociace profesionálních učitelů lyžování má dlouholetou tradici. V době jejího vzniku v roce 1992 se profesionální výuka lyžování začala v České republice teprve rozvíjet a její renomé začalo vzrůstat poté, co se APUL stal členem mezinárodní asociace ISIA. Dnes máme za sebou již čtvrtstoletí rozvoje vzdělávání v České republice, naši úspěšní absolventi působí po celém světě a rozvijíme spolupráci se zahraničními partnery.

 

Více

Členské lyžařské školy

Členské lyžařské školy APUL jsou nejkvalitněšími komerčními školami v České republice. Disponují velmi dobře vybaveným zázemím, vyškolenými instruktory s licencemi APUL, nabízejí individuální i skupinovou výuku. APUL garantuje jejich kvalitu. Tyto školy jsou dobrou volbou pro klienty i dobrou příležitostí práce pro instruktory.
Níže jsou seřazeny podle velikosti. Kontakty po rozkliknutí loga.

Nabízíme

Nabízíme vám metodické materiály z dílny metodiků APUL, které používáme na našich vzdělávacích kurzech.

E-shop APUL