SCOTT pro členy APUL

scott beh dl
UŽIJTE SI AKTIVNÍ LÉTO S PRODUKTY SCOTT!

Na základě podepsané partnerské smlouvy dostane každý majitel platného průkazu APUL v prodejnách SCOTT v Praze, Brně a Olomouci a při nákupu přes e-shop výraznou slevu na všechny produkty SCOTT. Jak vysoká je to sleva a jak ji uplatníte? To najdete v newsletteru, který přijde mailem všem platným členům APUL 22.7.2016.

Na konci léta od nás obdržíte nabídku na předobjednávku jízdních kol SCOTT s dodáním v březnu 2017.

HUSKY – nabídka pro členy APUL

batoh-husky-boost-modra-frontPotřebujete se vybavit na léto?
Stany, spacáky, batohy, outdoorové oblečení a mnoho jiného si až do konce prázdnin můžete objednat za velmi výhodných podmínek, které platí pro členy APUL s platnou známkou. Více zde:  Aktuální nabídky
Heslo k otevření nabídky přijde všem platným členům mailem v newsletteru.
Užívejte léto s HUSKY, těšte se na zimu s APUL :-)

Instruktorské kurzy APUL

baner kurzy 15-16 webVšechny kurzy APUL sezóny 2015/16 - jsou ukončeny. Děkujeme všem absolventům kurzů APUL za důvěru. Již teď se můžete těšit na kurzy nové sezóny, které budou začátkem září otevřeny k přihláškám zde

Všichni členové APUL a také všichni absolventi jakéhokoli kurzu APUL jsou v rezervačním systému již registrováni – nedělejte si nový profil, nechte si jen vygenerovat heslo na svůj e-mail (zapomenuté heslo).
Při jakýchkoli dotazech a nejasnostech kontaktujte sekretariát: 775 025535, sekretariat@apul.cz (H.Makaloušová) nebo 605 458839, info@apul.cz (L.Knotová)

Jarní lektorský seminář APUL

Ve dnech 3.-5.6. 16 se lyžařský lektorský sbor APUL soustředil v Janských Lázních. Panovala výborná nálada, hodně se sportovalo, ale hlavně diskutovalo o příští sezóně.
Chystáme velké změny ve vzdělání, můžete se těšit!
lektor_seminar_jaro_2016

Noví majitelé nejvyšších licencí APUL

Posledními kurzy APUL letošní sezóny byly kurzy vyšších licencí:
16.- 25.4. 16 lyžařské kurzy licence B a 2.část kurzu licence A v Söldenu.
15.-24.4. 16 kurz licence APUL SNB B na Kaprunu
kurziste A2

Výborná parta absolventů kurzu A2. Velká gratulace patří 10 novým majitelům nejvyšší lyžařské licence APUL A:  Gábina Blašková, Martina Brychtová, Martin Knot, Roman Krulich, Lukáš Macourek, Michael Turek, Alena Žourová, Petr Disman, Tomáš Gotvald, Eva Jedličková. Blahopřejeme!
kurziste B

Usměvaví kurzisté APUL B. Tradičně velký zájem o jarní termín a o licenci APUL B. Úspěšní absolventi se těší na pokračování vzdělání kurzem A1.
13096084_987747637945705_6518492100756648425_n

Poprvé jsme uspořádali snowboardový kurz licence APUL SNB B v cizině. Osvědčilo se to. Vynikající podmínky na Kaprunu daly kurzu nový rozměr: slunce, prašan, výborně připravené snowparky, spolupráce se zahraničními lektory.
Blahopřejeme 7 novým majitelům nejvyšší v ČR dosažitelné SNB licence – APUL SNB B: Martin Bartas, Přemysl Borek, Dominik Doležal, Vojta Masár, Martin Poppr, Marek Verbovsky, Jan Veselka.
Pěkné léto všem!

Zneužití ISIA MARK

ISIA-ACSI card
Upozornění pro všechny členy APUL, kteří jsou držiteli ISIA známky: prosím hlídejte si své průkazy se známkami tak, aby nemohlo dojít k jejich zneužití neoprávněnou osobou! Všechna čísla vydaných ISIA MARK jsou evidována na konkrétní osobu. Při jakémkoli podezření na zneužití (jiná podoba, jiný věk) při žádosti o slevu na skipas nebo žádosti o práci v zahraničí je neprodleně kontaktován sekretariát ISIA a APUL. Aktuálně se zneužitím několika ISIA známek vydaných členům APUL zabývají mezinárodní instituce, které požadují pro původní držitele i zneužívatele nejpřísnější tresty.

Kurzy APUL v Chamonix – paráda!

Jak proběhly kurzy lavina level1, lavina level 2 a freeride kurz v Chamonix na přelomu března a dubna?
Fotky hovoří za vše. Paráda!
Díky všem vůdcům UIAGM, kteří nás provázeli a trpělivě učili, díky všem zúčastněným, kteří utvořili bezvadnou partu, díky francouzským partnerům, kteří nám umožnili pobyt ve vzdělávacím středisku ENSA, díky všem diplomatům APUL, kteří tuto spolupráci trpělivě a systematicky rozvíjejí! Více fotek najdete zde: lavina 2 – chamonix
IMGP6470IMG_2614IMGP6452

DSC_0848

Lavinový kurz v Chamonix úspěšně za námi

Lavinový kurz APUL – level 1 proběhl úspěšně ve dnech 28.3. – 1.4. za účasti 28 kandidátů a 4 certifikovaných vůdců UIAGM. Čerstvý sníh, parádní hory, nadšení kurzisté :-)
A pokračujeme dál: 3.- 7.4. 2016 organizujeme ve francouzském vzdělávacím centru v Chamonix (ENSA) náš další kurz – freeride-laviny level 2. Good luck!
DSC_2220DSC_2214DSC_2216

DSC_2240

Kurz licence APUL B Sölden 16.-25.4.

Uzávěrka přihlášek posunuta na 4.4.2016. Máte poslední příležitost! Neváhejte s přihlášením – zde.
Chcete získat ISIA MARK? Co vše potřebuji – čti zde.
solden web

Kurz je organizován v rozsahu 9 dnů (90hodin) v Rakousku v lyžařském středisku Sölden. Obsahuje prvky metodiky pokročilých lyžařů a základní celky z lyžování mimo sjezdové tratě. Součástí kurzu je osvojení slovní  zásoby v jednom světovém jazyce – Aj nebo Nj. V tomto jazyce probíhají také zkoušky. Do kurzu se může přihlásit jen člen APUL s platnou známkou 2016, který je držitelem licence C v cizím jazyce a má splněnou praxi minimálně 50 hodin.

Propozice kurzu s podrobnými informacemi najdete v rezervačním portálu v detailu kurzu.

Ti z vás, kteří chtějí využít dotovanou cenu kurzu, zajistěte si včas předběžnou smlouvu na sezónu 2016/17 se svou členskou lyžařskou školou, která vám potvrdí příslušnost.

Uzávěrka přihlášek: 4.4.2016