Termínová listina APUL 2016/17

BANER KURZY VSE
Termínová listina APUL říjen – prosinec 2016 zveřejněna zde
Zveřejněné ceny kurzů v TL představují kompletní kurzovné.
Ubytování, strava a skipasy se při přihlášení objednávají zvlášť.

Všichni členové APUL a také všichni absolventi jakéhokoli kurzu APUL jsou v rezervačním systému již registrováni – nedělejte si nový profil, zadejte svůj e-mail a nechte si jen vygenerovat heslo (zapomenuté heslo).
Při jakýchkoli dotazech a nejasnostech kontaktujte sekretariát: 775 025535, sekretariat@apul.cz (H.Makaloušová) nebo 605 458839, info@apul.cz (L.Knotová)
Těšíme se na vás na kurzech APUL!

Valná hromada APUL 2016

Prezident  Asociace profesionálních učitelů lyžování a lyžařských škol, z.s. svolává ŘÁDNOU VALNOU HROMADU APUL, která se uskuteční v sobotu  19. 11. 20 od 12,00hod v Praze
VŠE, 3.nám Winstona Churchilla 1938/4, Praha
VŠICHNI ČLENOVÉ APUL, JSTE SRDEČNĚ ZVÁNI!

Nová struktura vzdělávání APUL

Právě pro Vás připravujeme článek o struktuře vzdělávání do časopisu SNOW.CZ – lyže, lyžování, skialp, telemark, který vychází 10.10.2016. O některé z novinek bychom se však s Vámi chtěli podělit již nyní.
Vedle rozdělení kurzu A na moduly A1 a A2, které znáte z minulé sezóny, přidáváme i dokončení přeměny vzdělávání APUL na 4-stupňovou strukturu používanou po celém světě. Těšíme se na vás!
APUL _ Struktura vzdělávání _ (with ISIA CARD)_v2

SCOTT pro členy APUL

scott beh dl
UŽIJTE SI AKTIVNÍ LÉTO S PRODUKTY SCOTT!

Na základě podepsané partnerské smlouvy dostane každý majitel platného průkazu APUL v prodejnách SCOTT v Praze, Brně a Olomouci a při nákupu přes e-shop výraznou slevu na všechny produkty SCOTT. Jak vysoká je to sleva a jak ji uplatníte? To najdete v newsletteru, který přijde mailem všem platným členům APUL 22.7.2016.

Na konci léta od nás obdržíte nabídku na předobjednávku jízdních kol SCOTT s dodáním v březnu 2017.

HUSKY – nabídka pro členy APUL

batoh-husky-boost-modra-frontPotřebujete se vybavit na léto?
Stany, spacáky, batohy, outdoorové oblečení a mnoho jiného si až do konce prázdnin můžete objednat za velmi výhodných podmínek, které platí pro členy APUL s platnou známkou. Více zde:  Aktuální nabídky
Heslo k otevření nabídky přijde všem platným členům mailem v newsletteru.
Užívejte léto s HUSKY, těšte se na zimu s APUL :-)

Jarní lektorský seminář APUL

Ve dnech 3.-5.6. 16 se lyžařský lektorský sbor APUL soustředil v Janských Lázních. Panovala výborná nálada, hodně se sportovalo, ale hlavně diskutovalo o příští sezóně.
Chystáme velké změny ve vzdělání, můžete se těšit!
lektor_seminar_jaro_2016

Noví majitelé nejvyšších licencí APUL

Posledními kurzy APUL letošní sezóny byly kurzy vyšších licencí:
16.- 25.4. 16 lyžařské kurzy licence B a 2.část kurzu licence A v Söldenu.
15.-24.4. 16 kurz licence APUL SNB B na Kaprunu
kurziste A2

Výborná parta absolventů kurzu A2. Velká gratulace patří 10 novým majitelům nejvyšší lyžařské licence APUL A:  Gábina Blašková, Martina Brychtová, Martin Knot, Roman Krulich, Lukáš Macourek, Michael Turek, Alena Žourová, Petr Disman, Tomáš Gotvald, Eva Jedličková. Blahopřejeme!
kurziste B

Usměvaví kurzisté APUL B. Tradičně velký zájem o jarní termín a o licenci APUL B. Úspěšní absolventi se těší na pokračování vzdělání kurzem A1.
13096084_987747637945705_6518492100756648425_n

Poprvé jsme uspořádali snowboardový kurz licence APUL SNB B v cizině. Osvědčilo se to. Vynikající podmínky na Kaprunu daly kurzu nový rozměr: slunce, prašan, výborně připravené snowparky, spolupráce se zahraničními lektory.
Blahopřejeme 7 novým majitelům nejvyšší v ČR dosažitelné SNB licence – APUL SNB B: Martin Bartas, Přemysl Borek, Dominik Doležal, Vojta Masár, Martin Poppr, Marek Verbovsky, Jan Veselka.
Pěkné léto všem!

Zneužití ISIA MARK

ISIA-ACSI card
Upozornění pro všechny členy APUL, kteří jsou držiteli ISIA známky: prosím hlídejte si své průkazy se známkami tak, aby nemohlo dojít k jejich zneužití neoprávněnou osobou! Všechna čísla vydaných ISIA MARK jsou evidována na konkrétní osobu. Při jakémkoli podezření na zneužití (jiná podoba, jiný věk) při žádosti o slevu na skipas nebo žádosti o práci v zahraničí je neprodleně kontaktován sekretariát ISIA a APUL. Aktuálně se zneužitím několika ISIA známek vydaných členům APUL zabývají mezinárodní instituce, které požadují pro původní držitele i zneužívatele nejpřísnější tresty.

Kurzy APUL v Chamonix – paráda!

Jak proběhly kurzy lavina level1, lavina level 2 a freeride kurz v Chamonix na přelomu března a dubna?
Fotky hovoří za vše. Paráda!
Díky všem vůdcům UIAGM, kteří nás provázeli a trpělivě učili, díky všem zúčastněným, kteří utvořili bezvadnou partu, díky francouzským partnerům, kteří nám umožnili pobyt ve vzdělávacím středisku ENSA, díky všem diplomatům APUL, kteří tuto spolupráci trpělivě a systematicky rozvíjejí! Více fotek najdete zde: lavina 2 – chamonix
IMGP6470IMG_2614IMGP6452

DSC_0848