Podzimní Akademie APUL a další akce na ledovci

21.09.2017 | Lyžování | Jiří Nohejl

VĚŘÍME, ŽE  VĚTŠINA Z VÁS SE JISTĚ UŽ TĚŠÍ NA ZIMU. LETOS MÁME PŘIPRAVENÝ VSKUTKU NABITÝ ZAČÁTEK SEZÓNY. S LEKTORY APUL SE MŮŽETE POTKAT JIŽ OD 1. LISTOPADU V SÖLDENU NA MNOHA AKCÍCH A KURZECH, KTERÉ SE VZÁJEMNĚ PROLÍNAJÍ. POJĎME NAHLÉDNOUT POD POKLIČKU METODICKÉ KOMISE, KTERÁ USILOVNĚ PRACUJE NA PŘÍPRAVĚ PODZIMNÍCH AKCÍ, A PODÍVEJME SE, CO PRO VÁS POD VEDENÍM TOMÁŠE MICALA, VEDOUCÍHO VZDĚLÁVÁNÍ APUL, PŘIPRAVILA.

Pokud patříte mezi ty, kteří se v minulé sezóně účastnili podzimního rozlyžování a prolongací, tak víte, že tato tradiční akce již vloni zaznamenala řadu změn. Do programu jsme zařadili společenskou akci v podobě přednáškového bloku s následným rautem a diskusí a na kopci jsme představili formát půldenních tematických workshopů.  Skvělé zpětné vazby na tyto změny a vaše spokojenost nás motivovala k tomu, že podzimní akci v podobném formátu nyní sjednotíme pod novým názvem Podzimní Akademie APUL a o den prodloužíme. Podzimní Akademie APUL bude tedy jednou společnou čtyřdenní akcí pro všechny členy APUL.  Na Akademii si budete moci vybírat z tematických workshopů, opět máme v plánu přednášku s rautem a plánujeme i večerní promítání filmů. Tradiční podzimní akce se ponese v přátelském duchu, setkávání se s lektory a možností zvolit si z různých workshopů dle chuti. Prolongace bude bezprostřední součástí Akademie a každý, kdo se zúčastní pěti workshopů a večerní přednášky,  automaticky získá prolongaci své licence na další 3 roky, bez ohledu na to, jak dlouho mu licence ještě platí.

Podzimní Akademie však nebude jedinou probíhající akcí. V minulých letech se účastníci podzimní akce na ledovci mohli setkat s kandidáty na lektorskou licenci APUL L a dobrovolníci se podíleli na výsledném hodnocení budoucích lektorů. Souběh více akcí během jednoho prodlouženého víkendu se velmi osvědčil, a proto letos budou v rámci Akademie, vedle kurzu APUL L, probíhat ještě dva další kurzy APUL. Pro ty, kteří o práci instruktora teprve přemýšlejí a chtějí získat instruktorskou licenci, bude probíhat kurz APUL D. Vezměte s sebou kamarády, kteří ještě nejsou instruktory lyžování, a přihlaste je do úvodního kurzu tohoto krásného povolání. Naopak ostřílení instruktoři se zájmem rozšířit si vzdělání mají možnost účastnit se kurzu úvodní trenérské licence pro závodní lyžování, jejíž splnění je nutné pro získání ISIA známky. Během Akademie totiž bude probíhat i kurz APUL Race Kouč 1. Pokud budete chtít, můžete s účastníky kurzů APUL D a APUL Race Kouč 1 zůstat až do pondělí 6. 11. 2017 a držet jim palce u zkoušek a následně se s nimi radovat z jistě dobrých výsledků. A pokud jste již kurz APUL Race Kouč 1 absolvovali, ale chybí vám test v obřím slalomu, můžete s námi do pondělí zůstat také a APUL Test si opravit.

TERMÍNY AKCÍ A KURZŮ V SÖLDENU

Podzimní Akademie APUL pro členy a další kurzy v prvním termínu:

1.–5. listopadu 2017

Podzimní Akademie APUL (prolongace a rozlyžování během jedné akce)

1.–5. listopadu 2017

Kurz APUL Lyžování L (zkouška pro získání lektorské licence)

1.–6. listopadu 2017

Kurz APUL Lyžování Race Kouč 1 (úvod do závodního lyžování a tréninku)

6. listopadu 2017 APUL Test v obřím slalomu (srovnání závodních dovedností s předjezdci)
1.–6. listopadu 2017 Kurz APUL Lyžování D (úvodní kurz pro instruktory lyžování)

 

Kurzy vyšších licencí APUL v druhém termínu:

7.–13. listopadu 2017

Kurz APUL Lyžování C (kurz pro instruktory lyžování druhé úrovně)

7.–16. listopadu 2017

Kurz APUL Lyžování B (kurz pro instruktory lyžování úrovně ISIA)

7.–14. listopadu 2017

Kurz APUL Lyžování A1 (první modul licence čtvrté úrovně - APUL A)

Přihlášky na kurzy a akce jsou spuštěny. Přihlášky zde.
Těšíme se na vás!